خانه / اخبار / اخبار جهان / بلاکچین برای ردیابی موارد کرونا در آمریکای لاتین استفاده می شود

بلاکچین برای ردیابی موارد کرونا در آمریکای لاتین استفاده می شود

یک شرکت مستقل در کانادا در تلاش برای مقابله با بیماری همه گیر کرونا ویروس در آمریکای لاتین به فناوری بلاک چین روی آورده است. با ظهور یک استارت آپ بلاک چین مستقر در تورنتو، در حال راه اندازی یک برنامه سیستم ایمنی عمومی برای کمک به مقامات محلی در بسیاری از کشورها است.

طبق گفته وبلاگ یک شرکت، برنامه برای بهبود ایمنی و قطع زمان انتظار فروشگاه با کاهش تجمعات در مکانهای بسته، جهت کاهش احتمال ابتلا به ویروس طراحی شده است. این برنامه نرم افزاری  میتواند شماره شناسه های دولت محلی را با سوابق منحصر به فرد بلاک چین مرتبط کند، و به مقامات اجازه می هد تعیین کنند که آیا آنها مجوز خروج از خانه های خود را دارند یا خیر. اگر شهروندان گزارش دهند که آنها علائم کرونا ویروس را تجربه میک نند، ای برنامه می تواند تعیین کند که چه روزهایی برای تهیه ملزوماتی مانند غذا و دارو برای آنها سالم تر است.

آمریکای مرکزی به سمت تعطیلی از این بیماری همه گیر

تقریباً یک سوم از نه میلیون نفری در هندوراس از اواسط ماه مارس تحت نظر قرار گرفته اند که بسیاری از آنها در پایتخت این کشور زندگی میک نند. افرادی که در این مناطق قرنطینه را نقض میکنند در صورت ترک خانه خود بدون دلیل مسی توانندبا جریمه های سنگین یا مجازات مواجه شوند. این برنامه بالقوه به پزشکان در هندوراس اجازه می دهد تا این علایم را ردیابی کرده و هرگونه یادداشت مربوط به مراقبت از بیمار را در برگیرند. این اطلاعات به طور انحصاری با اهمیتی که در خصوص حفظ حریم در اختیار کاربر و ارائه دهنده خدمات بهداشتی قرار میگیرد، در دسترس می باشد.

کشورهایی که از فن آوری بلاک چین در برابر کرونا ویروس استفاده می کنند

در حالی که برخی کشورها برای ردیابی ویروس به جدیدترین فناوری ها اعتماد می کنند، بلاکچین در مبارزه با بیماری همه گیر فعلی در سارسر جهان برجسته است. وزارت توسعه جامعه امارات متحده عربی(MOCD)  با تکیه بر استفاده از هویت دیجیتالی از طریق سیستم های مبتنی بر بلاکچین و سیستم چت برای اهراز هویت دیجیتالی گواهینامه های رسمی و اسناد دیگر شورع کرده است. این به کارگران اجازه می دهد تا در هنگام کار از خانه، پناه گرفتن در محل کارخود را تمرین کنند. در هلند، شرکت  توزیع کننده لجر تکنولوژی تیملز، برای ارائه مدل های زنجیره تامین کالاهای پزشکی در تلاش برای جلوگیری از افزایش فیمت، پلتفرم بلاک چین خود را ارائه داده است.

منیع: کوینگرام آپ مخصوص اندروید

حتما ببینید

مدیر بایننس: بخاطر امنیت خودتان از مرورگر بریو(Brave) استفاده کنید!

چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس به ۵۰۰,۰۰۰ دنبال کننده توییتر خود توصیه کرده است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *